Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen suliban tudom megtanuln...

Milyen suliban tudom megtanulni kiszámolni hogy mennyi zsírt, fehérjét, szénhidrátot kell bevinni ha edző akarok lenni?

Figyelt kérdés

Edző akarok lenni majd elakarok végezni egy személyedzői tanfolyamot elakarok végezni.Ott megtanítsák hogy számoljam ki hogy testsúlykilogrammonként hány gramm fehérjét, szénhidrátot, rostot...stb kell bevinni.Hogy hol tudom megtanulni hogy kell étrendet összeállítani ,,kondihoz" tömegnöveléshez, szálkásításhoz. Hogy melyikhez mennyi fehérje, szénhidrát...stb hogy menni gramm kell /testsúlykilogrammonként.

Hogy menni kalóriát kell bevinni ?És ezt hogy tudom kiszámolni?

Melyik étel menni kalóriát, szénhidrátot fehérjét tartalmaz és ezekből az igénynek megfelelően összeállítani egy étrendet tömegeléshez, fogyáshoz,szálkásításhoz

Remélem értitek miről beszélek

Ilyen milyen tanfolyamon tudok megtanulni? Mi a neve? Mi a neve ennek a ,,szakmának"?

Vagy ezt személyedzőin tanítják.

Edzés része megy azt tudok tartani csak az étkezésben ilyen hiányosságaim vannak



2016. jan. 29. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tanfolyamon nem fogják neked megtanítani.Ezt a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Karán tanítják a dietetikus szakirányon.
2016. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na jó de M.o összes személyedzője oda járt és ezt ott tanulta meg? Nem ilyen 1 éves fizetős kurzusun?
2016. jan. 29. 22:07
 3/4 A kérdező kommentje:
,,kurzuson".
2016. jan. 29. 22:07
 4/4 A kérdező kommentje:
És mennyi pont kéne ehez a sulihoz? Vagy mi kell hozzá?
2016. jan. 30. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!