Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pénzügyi-számviteli ügyintéző...

Balanus_concavus kérdése:

Pénzügyi-számviteli ügyintéző okj tanfolyamot el lehet végezni csupán alap matematikai műveletek (összeadás, kivonás, szorzás, osztás) és százalékszámítási ismeretekkel, ill. elméleti közgáz tudással?

Figyelt kérdés
Deriválás, integrálás, súlyozott átlagos, algebrás stb., szóval bonyolultabb matek műveletek nagyon nem mentek. Főiskolán nem szakmai tárgyként anno tanultam vállalatgazdaságtant, statisztikát, azok döcögősen mentek, de sikerültek, emellett volt pár főként elméleti közgázos tárgyam, elég jó eredménnyel. Vélemények, tapasztalatok?

2016. márc. 1. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Statisztika van.

Ha úgy lenne, ahogy írtad (összeadás, kivonás, szorzás, osztás +százalékszámítás) elég lenne bemeneti követelménynek az elvégzett 4 általánost kérni és nem az érettségit....

2016. márc. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Deriválni, integrálni kell tudni? Analízis és algebra van, ha igen milyen szinten?
2016. márc. 2. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Okj_én nem kell deriválni és integrálni :)
2016. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Más nincs benne az alapműveleteken kívül.. 1x volt egy feladatban logaritmus, simán elvégezhető. Mondom ezt úgy, hogy végig 2-es voltam matekból a gimibe.
2016. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!