Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki tud egy jó balett...

Valaki tud egy jó balett iskolát Budapesten?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és szeretnék elkezdeni balettozni.

2016. ápr. 27. 16:50
 1/4 anonim válasza:
bUdapesten nem tudok de ha Esztergomba utazol a művelődési házban tanítanak balettot szinészetet és éneket táncot is . ott 3 évestől 99 évesig jelentkezhetnek. tanárok énekesek táncosok szinészek és balett művésznőnl tanítanak Esztergomban.sok 15 éves lány van szóval ha van kedvedd meny fel az internetre írd be Esztergom musical akadémia és lesznek felvételik.
2016. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) de sajna nem sűrűn megyek Esztergomba:/
2016. máj. 1. 15:53
 3/4 anonim válasza:
ha arra nyaralsz azért megnézhetnéd Esztergomot gyönyörű ja és szia
2016. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Érsek Ákos válasza:
Szia! Szeretnék ezzel kapcsolatba segíteni! Újpesten van az Ékszer Balettiskola. Azt hiszem ott is van 15 éves korosztály. Én is szeretnék ott balettozni a versenytánc mellett. Van 2 ismerősöm, akik verseny táncoltak mellette ott balettoznak. Idén a Jégvarázs című mesebalettet táncolták el. Remélem tudtam segíteni! :)
2016. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!