Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a BESTMIXER mixertanfolyamairól?

Figyelt kérdés
Elsősorban a budapesti központ érdekel. Oktatás színvonala, hangulat, képzettséget igazoló okirat stb...

2016. máj. 16. 19:03
 1/6 anonim válasza:

Fél éve végeztem náluk az V. kerületi központban és én csak ajánlani tudom.

Az oktatók a legelismertebbek a szakmában és ellentétben más helyekkel a flair (üvegdobálás) is része a képzésnek, amit szintén többszörös bajnok tanít ráadásul fergetegesen ügyes.


A sulinak saját tankönyve van, amit adnak, de a hangsúly a gyakorlatban van. Ja, és ha sikerül levizsgázni, akkor olyan bizit adnak, ami önmagában ajánlólevél nem csak itthon, hanem külföldön is ismerik és elismerik, bár én itthon helyezkedtem el (szálloda).


Ja és az sem utolsó, hogy maga az iskola eszméletlen modern és szép. :)

Szóval én azt mondom, hogy jó a bestmixer. Nekem nagyon megérte.

2016. máj. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is csak jót hallottam róla eddig, bár én még csak most kezdem a tanfolyamot. Ami nekem fontos volt, hogy lehet részletre is fizetni és tök normálisan álltak a dologhoz, nem húzták a szájukat, hogy egy kezdő srácnak nincs a farzsebében több tízezer forint.Szóval már a beiratkozásnál jó érzésem volt. Ja és a központ tényleg állati jó néz ki. Egy komplett hajóétterem van berendezve, bárpulttal, meg egy full komoly kávégép is van. Ja, meg sok jó csaj! Tényleg... Az se utsó... :)
2016. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jó a bestmixer.
2016. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen, azt el is felejtettem kérdezni, hogy lehet-e részletet kérni. (én sem vagyok eleresztve) Meg ahogy nézegettem, szinte mindenhol drágábban, vagy hasonló árfekvésben láttam a képzéseket. Szóval köszi köszi. Lassan kezdek nyugodt lenni a kérdést illetően.
2016. máj. 16. 20:02
 5/6 anonim válasza:
Anno én is azért választottam őket, mert a többi csak drágább volt. Szóval nem mindig igaz, hogy a drágább a jobb. talán a tárgyakban, árucikkekben, de a szolgáltatás az más. az olyan, hogy nem kerül többe szívből és jól csinálni. Egyébként a nagyobb cégek mindig olcsóbbak tudnak maradni és többet tudnak adni, mint a kicsik.Ez mindenben így van...
2016. máj. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kérdés el is van döntve. :)
2016. máj. 16. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!