Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ELTE vagy Magister Universitas...

ELTE vagy Magister Universitas előkészítő a jobb?

Figyelt kérdés

Emelt matekból szeretnék következő májusban érettségizni és lehet fizikából is. Láttam h mindkét helyen kis létszámú csoportok vannak, de a Magister oldalán nem találtam pontos számot h mit jelent a kis létszám. Meg tudja vki mondani h 1 csoportban hányan vannak kb?

A másik kérdésem, hogy az ELTE-n 150 órás, a Magisternél viszont "csak" 100 órás az előkészítő viszont SOKKAL olcsóbb. Sokat számít ez a +50 óra?


Előre is köszönöm a válaszokat, elsősorban azoknak a válaszát várom, akik részt vettek valamelyik előkészítőn. :)



2016. jún. 3. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az ELtén tarom a matek emeltet.

Az, hogy jól tanítok-e, azt nem tisztem itt reklámozni.

(Egyébként jól, ha a visszajelzéseket őszintén kapom :))

Azt elmondhatom, hogy sok-sok év tapasztalata alapján végiggondolt saját, jól tagolt, szerkesztett feladatsorom van. Nem csak a korábbi érettségi feladatokból áll, hanem sok saját ötlet is van.

Nálunk 16 fő a maximum, ha jól tudom.

Annyit el tudok mondani, hogy még a 150 óra is szűkös a teljes lefedettséghez, a 100 órát nem tudom elképzelni, hogyan lehet mindenre kiterjedően felépíteni.

De mindenképp kérdezz körbe oda járt tanulókat!

2016. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne menj a magiszterre. Én biológián voltam igaz, de nagyon csalódtam benne. Két csoport volt, az egyiket fél év után otthagytam, mert tényleg nem ért semmit, értelmes jegyzetem sem volt. Aztán a másik csoportba mentem át, azért az jobb volt, de az sem könnyítette meg a tanulást. Internetről leszedett diákat rakott be, idő nem volt azokat leírni, meg valamit túl részletesen vett, de vmi teljesen hiányzott. Feladatokat pedig kb havonta oldottunk. Sőt 1 hónappal hamarabb s abbahagyta pedig április utolsó hetéig kellett volna tartania. Facebookon van oldaluk, 3-an is értékelrék s 1 csillagot adtak neki, köztük én is, de furcsa módon másnap kitörölték az értékeléseket, az összeset!
2016. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz! A negatív vélemények és kritikák érdekes módon eltűnnek a Magister facebook oldaláról! Az egyik osztálytársam hozzájuk járt Pestre kémiára.A kémia állítólag nagyon jó volt (egy nő tartotta), de ott is ment a vuduzás, mert 30 fős!!!!! csoportok voltak a szerencsétlennek és ha valaki nem fért be hozzá, akkor berakták egy másik kémia tanárhoz, aki viszont semmit nem ért.
2016. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen egyetértek, még emelt bioszra se tudtam elmenni, borzalmas volt... Nagyon csalódott vagyok. Én se értem a negatív kritikákat miért nem veszik figyelembe, csak kitörlik, s ennyi, ahelyett, hogy megfogadnák, s változtatnának a helyzeten! Nagyon sok pénzem ment rá, legalább megérte volna. Nagyon dühös vagyok!
2016. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Más is fél év után otthagyta, mert nem ezt remélte, hát nekem is ezt kellett volna!
2016. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy én is ezeknek a vonzó ajánlatoknak dőltem be: éretségizz 90 százalék felett,s persze most az a vonzó videó, felháborító...
2016. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, én biológiára jártam, a többit nem szeretném leszólni, arról nincsen véleményem, de akkor is jobban kéne a tanárokat ellenőrizni, s eldönteni, hogy kit vesznek fel.
2016. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!