Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A párhuzamos főiskolai képzése...

A párhuzamos főiskolai képzések mintájára (2 képzésre jár párhuzamosan) lehet a felsőfokú szakképzéseknél is ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Államilag támogatottra jelentkeztem idén és jövőre is beadnám áll. támogatottra más szakra. Szerintetek ugyanígy működik?
2010. ápr. 13. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Na ezen most én is elgondolkoztam... elméletileg 1 okj-s képzést támogat az állam, de ha most is egyetemi okj képzésre jársz, ami persze felsőfokúnak számít, akkor szerintem ugyanúgy lehet párhuzamos félévet csinálni.De ez kizárólag az egyetemi képzésre vonatkozik (mivel 12 félévet támogat az állam és hivatalosan ez a képzés is egyetemi jogviszonynak számít), sima, akármilyen külön iskolás képzésre, véleményem szerint nem!
2010. ápr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!