Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jobb agyféltekés módszer?

Jobb agyféltekés módszer?

Figyelt kérdés

Hali!


Megpróbáltam Betty Edwards könyvéből elsajátítani a módszert, viszont amikor eljutok a fejjel lefelé való rajzolásig, valamint a tenyér rajzolásáig, elakadok.


Nincs annyi idegzetem, hogy én azt rendesen meg tudjam csinálni, feladom a rajz felénél(fejjel lefelé rajzolásnál pl. azért, mert összecsúsznak a vonalak, és nem tudom rendesen lerajzolni), és soha se jutok el addig a pontig, ameddig elvileg el kellene jutnom.


Egyszerűen nincs annyi lelki erőm, hogy azt meg tudjam csinálni.


Valakinek valami módszer, hogy ezt hogyan lehetne leküzdeni?


Vagy esetleg ha valakinek van tapasztalata olyanról, hogy elment egy ilyen oktatásra, akkor a véleményét leírná, és hogy melyik helyet ajánlja?


A harmadik kérdésem meg az lenne ezzel kapcsolatban, hogy ha egyszer sikeresen átléptünk a "J-módba", akkor utána már csettintésre át tudunk váltani, vagy hogy megy ez?(a csettintést nem gondoltam komolyan)


Valamint az utolsó kérdés, hogy a "J-módban" a fantázia rajz is menni fog? Pontosabban kicsit Mangás/Animés stílushoz hasonlót szeretnék rajzolni. Ez a jobb agyféltekés módszer segít ebben? Tudom, hogy a könyv írja, hogy ez ennek az alapja, de nem tudom pontosan mire gondolt


Elnézést a sok kérdésért, és előre is köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 18. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a baj vele, hogy pont a lényeg veszik el benne, amit szeretnél,ahhoz pedig nem ez kell. Nem látják egyben a képet és a szerkezeti elemeket is figyelmen kívűl hagyják sokan,akik csak így rajzolnak. Sok képen látni,hogy fura csontok, puklik, elszúszott testrészek vannak ..
2016. júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!