Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen max egy éves OKJ...

Milyen max egy éves OKJ képzést érdemes elvégezni, amivel lehet egyetem mellett dolgozni? Esetleg mixer tanfolyam? Pincér?

Figyelt kérdés
Egy vegyipari technikusim van jelenleg, de egyetem mellett ezzel dolgozni lehetetlen. :(
2016. júl. 21. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol jársz egyetemre?
2016. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most még sehol, majd szegeden fogok.
2016. júl. 21. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz dolgozni?

A diákszövetkezeteknél van egy csomó lehetőség sokféle munkára.

2016. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van diákszöv, csak gondoltam hátha többet lehetne keresni vmi értelmes okjval.
2016. júl. 21. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdőnek nem lehet többet keresni okj-val se. Meg ott egy vagy két év jövedelem kiesik, míg végzed az okj-t. Érdemes gyakornoki helyeket is megpályázni a cégeknél közvetlenül. Nem kell hozzá okj. Pincérnek elmehetsz okj nélkül is, de találhatsz ennél jobbat is.
2016. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Hülyeséget ne mondj, pincérnek elmehetsz max ha van ismerősöd és/vagy több év gyakorlatod. MERT csak és akkor hívnak beugrósnak, ha tapasztalattal rendelkezel így bátran szólnak, ha beúsznának az étteremben a sok vendég miatt. Egyébként teljes munkaidőben egyetem mellett nem tudnál pincérként dolgozni. Tudom, dolgoztam pincérként és most egyetemre járok. Max kisebb vendéglátóhelyeken, ha össze tudsz kacsintani a főnökkel ;)
2016. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!