Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ! Tovabb szeretnek tanulni...

! Tovabb szeretnek tanulni egy suliban es van lehetosegem okj kepzesen letenni a fogaszati aszisztens szakmat illetve a fitnessn wellness instruktort!?

Figyelt kérdés
Igazan szelsoseges a ket dolog de mind a ketto erdekel igazabol jobban huz a szivem a fitness welness instruktor fele de annyi rossz dolgot olvastam rola h elvette a kedvem ! A kerdes hogy mennyire lehet jol elhelyezkedni illetve jol keresni az eddzoskodessel illetve a fogaszati aszisztensel? Ja es a fogaszati aszisztens lehet fogteknikus vagy ez pontosan hogy van? Vagy kulon van a fogteknikus mert oszinten szolva inkabb fogteknika erdekelne mint az aszisztalas ! A valaszolat elore is koszonom es a paraszt beszolasokra nem vagyok kivancsi :)!

#fitness #fogtechnikus #wellness #fogtechnika #instruktor #Szemelyi eddzo #fogaszati aszisztens
2016. aug. 4. 00:05
 1/1 anonim válasza:
Szia, fogtechnika es a fogaszati aszisztens teljesen mas. Kulon kepzes van a kettore. Fogtechnikarol tudok mondani bovebb infot. Van egy 2 eves kepzes "gyakornoki" majd egy fel-1 eves raepulo kepzes. Suliba van tanlabor, de oda nem erdemes menni, nem szerzel ott kello gyakorlatot, aki ott vegez kb el is dontotte a sorsat. Kulsos laborba el tudsz mennni, de ott van egy adott osszeg, amit fizetned kell. Hely valogatja. Valahol havi osszeg valahol fel evi. En amiket neztem ott havi 40-50e. De biztos van olcsobb is, bar en nem talaltam. Mostmar nem fogsz talalni kepzest, majd jovore, hamar telitodnek a helyek es maga a szakma eleg lutri. Van ismerosom akinek bejott, van akinek abszolut nem. Fizetes is valtozo. Ha el tudsz helyezkedni ugy minimalbertol-400e korulig terjed, de sokan nem tudnak elhelyezkedni.
2016. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!