Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyis tanfolyam? Jelenleg...

Munkaügyis tanfolyam? Jelenleg van állásom. Ez gond?

Figyelt kérdés

Munkaügyis tanfolyamra szeretnék jelentkezni ,de ugye ez a lehetőség csak regisztrált munkanélküliek számára él.


Ha felmondanék a munka helyemen utána jelentkezhetnénk tanfolyamra?


Az befolyásol valamit ,hogy tegyük fel múlthéten szűnt meg a munka viszonyom és 1 évet dolgoztam ?



2016. aug. 9. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék fel egy olyan tanfolyam miatt, aminek feltétele hogy munkanélküli legyél. De tudtommal nincs ilyen feltétel.
2016. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez komplikáltabb dolog :) köszönöm szépen a választ de bemegyek majd személyesen ,és rákérdezek úgy a legbiztosabb.
2016. aug. 10. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Minimum 3 hónapja kell, hogy regisztrált munkanélküli legyél, csak akkor mehetsz tanfolyamra.
2016. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz sehogy, nálunk csak az mehet most aki fél éve legalább regisztrált munkanélküli és együttműködik. Azokat hívták be akik legalább fél éve benne vannak a rendszerbe, akik 3-4hónapja őket nem. Gondolom attól is függ hogy mennyien/milyen végzettségűek vannak az adott központba regisztrálva, felénk sokan, így valószínű a régebbiekre gondoltak jobban.

Ha van munkád ne mondd fel, ugyanis ennél ők adnak majd munkát(hisz ingyen miért lenne? plusz a helyi vállalkozók pénzelik ezt, akikre nekik szükségük van, szóval vissza kell valamit adni...) és valamennyit ott kell dolgozni majd. Én a héten megyek megbeszélni ezt.

2016. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!