Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van-e ötletetek, hogy milyen...

Van-e ötletetek, hogy milyen informatikai tanfolyamon, OKJ-n stb. vegyek részt, hogy jól megtanuljak SQL-ezni ÉS/VAGY VBA-zni?

Figyelt kérdés
pénzügy-számvitelen végeztem, most csinálom a szakmai gyakorlatom egy multinál és naponta szembesülök azzal, hogy erősebb informatikai háttér kell(ene). Tavasszal lesz egy félévem, amikor félállásban leszek a mester elvégzéséig és lenne időm magamat képezni.

2016. aug. 10. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Az interneten tanuld meg. Sokkal pontosabb, sokkal gyorsabb, ráadásul ingyenes.
2016. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy informatikus max. csak az alapokat tanulja tanfolyamon, iskolában.. A tudás 95%-át önmaga szedi fel netről..


Keress ilyen oldalakat, amelyeken ingyen megtanulhatod..

Tutorialspoint, EDX, Coursera, stb.

Ingyenes elektronikus segédanyagokkal Dunát lehetne rekeszteni.


Egyébként VBA-ra biztos hogy szükséged van? Sok más hasznosabbal is lehet kezdeni..

2016. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően azért gondoltam a VBA-ra, mert automatizálni szeretnék bizonyos excelben végzett folyamatokat, illetve olyat már egyszer tanultam (csak régen volt, nem hasznltam és emiatt elfelejtettem)
2016. aug. 11. 15:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintetek ezeket meg lehet tanulni othon, egyedül a netről? Számvitelt és excelt (függvényeket) persze meg lehet otthon tanulni (konyvek, leírások, feladatsorok stb. segítségével), de szerintem az sql/vba ehhez azért túl bonyolult, vagy tévedek?
2016. aug. 11. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondtam, hogy onnan tanuld. Én is a netről tanultam meg az SQL-t, mint kb mindenki más, ami webprogramozással foglalkozik.
2016. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Netről tanuld.
2016. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!