Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A SOTE érettségi felkészítőjér...

A SOTE érettségi felkészítőjéről valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek és szeretnék részt venni a SOTE felkészítőjén. 1 év elég lesz? Esetleg valakinek van bármiféle tapasztalata? A válaszokat megköszönném!

2016. szept. 10. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Én csak ajánlani tudom. De ne úgy képzeld el, hogy jársz és akkor zsebemben az érettségi, tanulni kell rengeteget az előkészítőkre is, de sokkal jobban adják le az anyagot és gyorsabban haladnak, mint fakton (ha belegondolsz ez heti 5 óra, a fakt meg 2 év alatt heti 2). Én például OKTV döntőbe jutottam az elokeszitonek köszönhetően és 94% lett az emeltem. Remelem segítettem, sok sikert az érettségihez :)
2016. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. szept. 26. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én viszont sajnos pont az ellenkezőjét tudom mondani.. :/ nekem sokkal jobban bejott a magántanár. A sote előkészítő is elég borsos áru, és lehet jó tanárt találni nem ilyen drágán is. Plusz nekem sokkal jobban bejott, hogy csak velem foglalkoztak, és megvolt a kényszer, hogy tanulni kell óráról órára, mert a tanárnak nem tudtál kamuzni ha csak rád figyelt. De amúgy persze, változó. Valoszinuleg kellő motivacioval a sote előkészítő is megfelelő, nekem szerintem anno nem volt meg a megfelelő akaraterom. :)
2016. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!