Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Villanyszerelői tanfolyamra...

Villanyszerelői tanfolyamra milyet ruhát érdemes venni? Elmélet-gyakorlat aránya 1:2

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Célszerű venni egy komplett munkásruha szettet, nadrággal és hozzá való kabáttal, pólóból is inkább pamut legyen mert a műszálast jobb kerülni. Általában a kantáros nadrágot szokták kérni, de ha nem szereted, vehetsz derék nadrágot is. Én is jártam ilyen tanfolyamra, elméleti órára mehetünk sima utcai ruhába annak jelentősége nem volt. Gyakorlatra munkás ruha volt az előírás de az én gyakorlati helyemen ott adott a cég mert vegyiparba jártunk be az esetek agy többségében és ott megvolt adva hogy milyen anyagból lehet meg minden, főleg hogy csarnokokba is mennünk kellett, ők ott kantáros nadrágot adtak rendes dzsekivel és acélbetétes bakanccsal. De kaptam tőlük deréknadrágot is váltásnak. Amikor magán házhoz mentünk vagy egy kisebb üzlethelyiségbe ott nem volt ennyire szigorú a munkaruha előírás mondták ha gondolom mehetek "saját" melósba de megvolt azért adva hogy lehetőleg ne rövidnadrágba menjek és zárt cipőbe midnenképp.
2016. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ.!

Nem volt még szó arról, hogy kapunk-e ott ruházatot, ma megyünk elsőnek. Gondolom körbejárjuk az üzemet és balesetvédelmi oktatás lesz meg minden..

Szerinted gáz ha farmerba megyek (csak első alkalommal)

96% cotton

2016. szept. 21. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!