Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudtok Betty Edwards féle...

Tudtok Betty Edwards féle jobb agyféltekés rajz tanfolyamot a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Ha lehet Miskolcon vagy Nyíregyházán.Aki már részt vett ilyeneken szívesen fogadom a véleményét is!

2016. nov. 28. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nem leszel festőművész tőle kivéve ha tényleg van tehetséged


képeket fogsz tudni lemásolni

szóval állítólag parasztvakítása dolog de sokan buknak rá

2016. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megtanít másolni, de rajzolni nem. Ráadásul megtanít egy rossz beidegződést is, mert nem azt mutatja meg, hogy észrevedd a tárgy/élőlény tömegét, milyen geometria elemek építik fel, hanem azt, hogy hogyan centizd ki anélkül, hogy fogalmad lenne róla, hogy mit rajzolsz. (Persze szerkezeti értelemben, nyilván azt tudod, hogy pl. egy embert rajzolsz, de azt nem, hogy a fej egy ovális, ami nagyjából három részre tagolódik, a szemek középvonala megadja az száj széleit, az orr vonalából kikövetkeztethető a szemöldök stb.).


Ha csak másolni akarsz tudni, akkor ez a tanfolyam tökéletes lesz neked. Ha rajzolni akarsz tudni, akkor inkább felejtsd el. Én az utóbbit akartam, és nagy csalódás volt. Egyébként én csak erről tudok, ami miskolci is, de azért légy óvatos, sokan indítanak kamu tanfolyamokat, és nem tudom, hogy ez megbízható-e.

[link]

2016. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 30. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!