Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mojito mixeriskola vélemények?

Mojito mixeriskola vélemények?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 13:08
 1/4 anonim válasza:
Nagy csalódás volt. Parasztvakítás az egész. A képzéseikre alig vannak jelentkezők, így majdnem csak 2 hónap csúszással kezdhettem el a mixer tanfolyamot. A honlapjukon lévő fotók mind csalókák. A nem budapesti képzések egyáltalán nem ilyen szép környezetben és hangulatban telnek. Az oktató full ideges volt mindig, kapkodott, mert vissza kellett utaznia. Gáz. Vannak már sokkal korrektebb sulik is.
2016. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem haladnak a korral. Nem ajánlom!
2016. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Milyen érdekes kommentek név nélkül. Csak a szokásos magyar paraszt stílus. Nyilván olyanok írnak ilyeneket, akik a konkurenciánál dolgoznak, féltik az állásukat és ezt a primitív marketing stratégiát választották. Én a Mojito Mixeriskolába jártan alapfokú és haladó mixer tanfolyamra is. Ma Németországban dolgozom bármanagerként. Amit ott tanultam azokra építkezem ma is. Szegeden tanultam náluk. Soha nem jött Budapestről oktató, soha nem volt ideges az oktató. Szegedi oktatóm volt, mindig készséges, tökéletes szakmai tudás, versenyző múlt. Visszatekintve most, hogy már bárokban dolgozom náluk tökéletesen el lehet sajátítani a szakmát. Körülnéztem a mixeriskola piacon és szomorúan láttam, hogy ők az egyetlen iskola ahol minden költséget feltüntetnek, és nem meglepetésként jön a vizsgadíj. Más mixeriskolába nem jártam nem tudok véleményt mondani. Ami itt megy névtelen primitív mocskolódás az pedig kritikán aluli.
2017. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AndreaKovacska válasza:
A korábban írtakhoz kommentálva: a fotókon a valóságnak megfelelő helyszín van, pontosan az a tágas, stílusosan berendezett terem várja a tanulókat. Az alap mixertanfolyamról előzetes bejelentkezés nélkül személyesen érdeklődtem, kedves fogadtatás, rendezett és tiszta környezet várt. Minden információt megkaptam, a tematikáról és a képzési költségekről is. Az órákon pedig nincs semmiféle kapkodás, nagyszerű hangulat volt mindvégig.
2017. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!