Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan számítják ki a pontokat...

Hogyan számítják ki a pontokat a debreceni Tóth Árpád Gimnázium AJTP-programjában?

Figyelt kérdés

Mondták az iskolában hogy max. 200 pontot lehet elérni és ebben benne van 5.-6.-7.-8. félév+szóbeli+központi. De ez a programban másképp van ugye mert csak a 7.-8. félév és a központi felvételi eredményére kíváncsiak és a pályázatra. És akkor itt hogyan számítják a pontokat?

Előre is köszönöm!:)


2016. dec. 12. 18:10
 1/4 Perec Józska válasza:
Hat sok-sok eve jelentkeztem, de igen, nezik a 7-8. felevi eredmenyeket, a kollegiumban van egy szobeli elbeszelgetes, ami tok egyszeru, nem erdemes raparazni, isten igazabol elmondod miert jelentkeznel ide es mit tettel le az asztalra eddig, kozponti az fontos, arra erdemes rakeszulni, javareszt az szamit, plusz van pszichologiai teszt, ami kb a memoriadat es az alap iq-dat meri kb, illetve elony, ha van gyermekvedelmid vagy magasabb osszegu csaladi potlek, mert az ad egy szorzot a pontjaidra. Ha nem voltal nyilt napon es nem kaptal felveteli tajekoztatot, akkor az AJTP gazda (Bartha Erzsebet tanarno, azt hiszem) tud bovebb tajekoztatast adni rola :)
2016. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és szerinted nagyon nehéz bejutni?
2016. dec. 17. 15:26
 3/4 anonim válasza:

Én is ugyan ide jelentkeztem szóval ha bekerülünk valószínűleg osztálytársak leszünk..

Viszont a kérdésedre én is keresem a választ..

És elvileg nekünk nem kell szóbelizni.

2017. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már meg is írtuk a Felvételit..

A matematika nem a legjobban sikerült..

Nem tudom,hogy van-e esélyem

2017. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!