Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magister Universitas történele...

Magister Universitas történelem emelt felkészítő?

Figyelt kérdés
Két felkészítőt néztem ki magamnak emelt történelemre: a Magister Uni-t, meg ez ELTE-t. Az előzőnél csábító, hogy harmadannyiba kerül gyakorlatilag, viszont még nem is hallottam róla kb... az ELTE drága, viszont a nevében bízok. Nektek van véleményetek, tapasztalatok bármelyikről is? Mennyire színvonalas az emelt oktatás? (már nem járok suliba, szóval fontos lenne)

2017. jan. 9. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Debrecenben jártam törire a Magisterhez, az nagyon jó volt!
2017. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyan már nem mostani a kérdés, de leírom a saját tapasztalataimat a Magister emelt törivel kapcsolatban, hátha jól jön valakinek. :)

Múlt évben vettem részt az emelt töri felkészítőjükön és nekem egy nagyon pozitív csalódás volt. Október/november környékén kezdődött a tanfolyam és én személy szerint akkor döntöttem el, hogy történelemből emelt szinten érettségizek. (Körülbelül ekkor a tudásom a 0-hoz volt közel.) Nagyon jól kidolgozott anyagok vannak az egyes témakörökhöz és szerintem ténylegesen az összefüggések vannak benne. Ami nekem különösen sokat segített, az az volt, hogy az érettségi feladatok a témakörök szerint csoportosítva voltak és minden témakör végén meg tudtad oldani az oda tartozó feladatokat. Heti kétszer volt online óra, amikről videó készült és visszanézhetőek voltak.

Szerintem ha valaki energiát fektet a tanulásba és gyakorlásba, akkor a kapott anyagokkal fel lehet készülni jól az érettségire. Nekem a tudásom nullán volt és végül 75%-os emelt töri érettségit sikerült írnom.

2022. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!