Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pontosan milyen életkorhoz...

647843587 kérdése:

Pontosan milyen életkorhoz van kötve a B kategóriás jogosítvány?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy pontosan milyen életkorhoz van kötve a B kategóriás jogosítvány?

Ugye 16.5 éves kortól lehet elkezdeni a kreszt, majd vizsgázni belőle, de vezetni tanulni mikortól lehet elkezdeni? 17 éves kor előtt 3 hónappal és 17 éves korban letenni a forgalmi vizsgát VAGY 17 éves kortól lehet elkezdeni tanulni vezetni?



2017. jan. 12. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Első verzió. Az 17-től lehet jogsid.


***

Extra infó:

Rengeteg hülyeség terjeng a neten. Ha megszerezted, országon belül bárhová mehet, nem kell senki melléd. Két évig nem vontathatsz, s 18. szülinapodtól mehetsz külföldre is.

2017. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de tulajdon képen akkor a vezetést mikor is kezdhetem el tanulni? 17 éves kortól vagy 17 éves kor előtt 3 hónappal mikor megvan a Kresz vizsgám?
2017. jan. 13. 17:15
 3/6 anonim válasza:

Hello! 16.5 évesen elkezdheted tanulni a kreszt majd vizsgázhatsz belőle ha betöltötted a 16 és 9 hónapos korodat. Ha levizsgáztál kreszből akkor utána akár másnap mehetsz vezetni és mikor a 17. életévedet is betöltötted utána lerakhatod a forgalmi vizsgát. Utána hátradölsz és várod hogy megérkezzen a jogsi :D

Én is most kezdem el februárban, sok sikert

2017. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz:)

Neked is sok sikert!

2017. jan. 16. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Amint megvan a kresz kezdheted, a szülinapod előtt, de ha hamarabb úgy érzed hogy menne a vizsga akkor sem mehetsz,több mint 2 hónappal 17 előtt nem érdemes elkezdeni szerintem, mert 2 hónapnál nem gyakran tart tovàbb a tanulàs.
2019. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kerdés több, mint két éves, és szerintem a kérdező sem lett fiatalabb.
2019. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!