Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Indíthatok műkörömépítő...

Indíthatok műkörömépítő vállalkozást teljes tanfolyam elvégzése nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy 1 napos tanfolyamokon részt vennék, csak ilyen teljes hónapokig tartó tanfolyamon nem. Azért mert a zselés műkörömépítést akarom kitanulni, a porcelánt nem.

2017. jan. 15. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, és épeszű ember nem is menne hozzád. Ráadásul megtudják hogy porcelánt nem tudsz építeni, szerintem még azoknak a fele is otthagyna, aki amúgy ment volna hozzád.
2017. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Termeszetesen nem. Ez boven lefedne a "kontár" kategoriat. Te mennel olyan orvoshoz, aki azt mondja, hogy "oh, en kardiologus akartam lenni, a veseihez nem ertek, asszonyom. Azt se tudom, hol vannak.". Ha valakinek elcseszed a kormeit, eleg komoly fertozeseket es egyeb nyalanksagokat tudsz okozni.
2017. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat:) csak azért gondoltam mert vannak ilyen 3 napos tanfolyamok ahol megmutatnak mindent, zselét, porcelánt,szakszerű előkészítés, c-ív stb. Szóval ha egy ilyet elvégzek akkor sem indíthatok egyéni vállalkozást?
2017. jan. 15. 12:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen tanfolyamra csak az mehet akinek megvan a műkörömépítő végzettsége, ezek ilyen ráépülő dolgok.
2017. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet vállalkozást indítani okj nélkül is, és lehet szalonban is dolgozni végzettség nélkül. De végzett műkörmösként úgy gondolom, hogy a minimum, hogy megcsinálod az okj-t, megtanulod a porcit is, lehet, hogy az fog jobban tetszeni, gyorsabb technika. Én is rengeteget fejlődtem az okj alatt, ezt egy félnapos gyorstalpaló nem tudja visszaadni. Ha kicsit is igényes vagy magadra és a munkádra, nem ezen a 100 ezres tandíjon spórolsz.
2017. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vállalkozáshoz kell az okj.
2017. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!