Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Állatorvos asszisztens szakmáv...

Állatorvos asszisztens szakmával rendelkezőtől kérnék segítséget, aki tanfolyam előtt szintfelmérő vizsgát tett, mit tanuljak a vizsgára?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem tanfolyamra de a minimum jelentkező 10 fő eddig 30 ember jelentkezett ezért szintfelmérő vizsgát iratnak és a 10 legjobb lesz a szerencsés, nagyon szeretnék be kerülni mert érdekel ez a szak, a kérdésem az lenne hogy mivel nem nagyon találok neten semmit hogy mégis mit kellene átnéznem a vizsgára? Emelt szintű biológia osztályba jártam de már 2 éve végeztem és úgy érzem át kellene néznem a vizsga előtt, de nem tudom h mégis mit. Tudna valaki segíteni?

2017. jan. 17. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hol van ilyen

tanfolyam?

2019. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik suli ?
2019. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül megírtad ?
2019. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!