Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes elmenni villámolvasás,...

Érdemes elmenni villámolvasás, vagy egyéb agykontrollos tanulástechnikai tanfolyamra? Ha igen, hova?

Figyelt kérdés
Már sok mindent hallottam az agykontroll memóriára, tanulás eredményességre tett jó hatásáról, az előadók saját weboldalain természetesen csak jó tapasztalatokat olvastam. Valaki, aki ki írt oda, itt is meg tudná erősíteni, amiket ott állított? Az előadáson tanult technikák alkalmazhatóak a mindennapokban, vagy nem ér meg több, mint 20.000 Ft-ot? Pétercsák Maxim előadása jó? Helyette még kit ajánlanátok?

#agykontroll #villámolvasás #Pétercsák Maxim
2017. jan. 22. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem ajánlok.

Ha ezt magad nem tudod eldönteni, másra ne hallgass.

Én egyébként végeztem agykontroll tanfolyamot. Nekem jót tett.

De nem biztos, hogy ezt mindenki elmondhatja, aki elvégezte.

Nem vagyunk egyformák. :)

2017. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Agykontroll nekem nem jött be, villámolvasásban nem hiszek, de ha van feláldozható pénzed akkor kipróbálhatod hátha használ valahogy. Nem bánnám mert sok mindent szeretnék tanulni csak idő...
2017. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!