Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jelentkezhetek az SZTE biológi...

Jelentkezhetek az SZTE biológia és kémia előkészítő táborába, ha csak 2018-ban érettségizek?

Figyelt kérdés
A tábor felkészítene az említett két tárgyból az emelt szintű érettségire, viszont csak jövőre érettségizek, még jelentősen hiányos a tudásom. Ez esetben megéri most elmenni, vagy várjak egy évet?

2017. febr. 8. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az ELTE, BME egyetemeket ajánlanám első helyen megjelölni, ha a koli/lakhatás megoldható (ELTE/BME kémia biztosan jobb az SZTE kémiánál).


De gondolom orvos szeretnél lenni, az pedig Szegeden is jó.


Kérdezd meg, mit veszíthetsz?

A tábor 24 000 Ft-ba kerül.

Nem írják, de maga a tanfolyam mennyibe kerül? Diákoknak ingyenes?


[link]

2017. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom, csak érdekel ez az intenzív előkészítő tábor. HAllottam, hog yPécsett is szerveznek ilyet nyáron. Amúgy igen, az orvosi érdekel :) Köszönöm a választ!
2017. febr. 12. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Már egy kicsit késő van, de én tizenegyedikesként mentem anno, és voltak mások is fiatalabbak. Úgysem egy hét alatt fogsz felkészülni az érettségire, és inkább előadásnak kell elképzelni azt, ami ott van, jegyzetelj meg fülelj az új dolgokra, tuti fog segíteni. :)
2017. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!