Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 17 évesen mehetek nehézgépkeze...

17 évesen mehetek nehézgépkezelői tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Ingyen lesz, mivel az első OKJ-s képzésem, igaz?

2017. febr. 15. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd meg a szakkepesites nevezetű oldalon hogy vannak-e valamilyen bemeneti kompetenciák, hogy kérnek -e pl hozzá érettségit vagy elég a 8 általános vagy a 10 osztály, esetleg nem kell semmi előképzettség hozzá; és akkor ha minden kritériumnak megfelelsz, akkor mehetsz, viszont magániskolába ha mész, akkor lehet, hogy eleve fizetősre tudsz csak menni; de van olyan magániskola is, ahol lehet érdeklődni, hogy hogyan mehetnél ingyenes képzésre; ezeket én nem tudom, de van olyan mindenképpen. Meg hát amúgy nem tudom, hogy mindenképpen csak a kijelölt vagy milyen helyeken lehet-e elmenni ingyenes képzésre, pl szakközépiskolába estin. Szóval én ezekben nem vagyok jártas, de szerintem ha megtetszik valami, akkor érdeklődjél utána a közeledben lévő suliknál, hogy indul-e támogatott, ingyenes képzés, és hogyha igen, akkor zsír:)
2017. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Szerintem ez alapján nem, szerinted?

2017. febr. 20. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Általános iskola kell hozzá, szerintem tudsz menni.
2017. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De felnőttképzés. :/ Én meg még csak fiatal korú vagyok.

Egyébként nemzetközibe készülök kamionsofőrnek és szerintem fontosabb az emelőgép meg a targonca mint az érettségi. :)

2017. febr. 20. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most ránéztem mégegyszer erre a képzésre, ez a korábbi jegyzékben van benne, és nincs odaírva, hogy most mi a képzésnek a neve, ami ugyanezt a képesítést adja. Szóval én nem vágom, mert rámentem az új okj-kre és ott konkrétan olyan nincs, hogy nehézgépkezelő. Szóval ez a képzés vagy más néven fut, vagy teljesen megszűnt. Vagy én most nem tudom, mi van, mert a foszk pedig egy új dolog, hogyha te olyat találtál. Amúgy estin 1 v 2 év alatt meg lehet csinálni az érettségit elvileg, hogyha kell a képzéshez, és még tényleg létezik ilyen képzés.
2017. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!