Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nagyon szeretek rajzolni és a...

Leiyla kérdése:

Nagyon szeretek rajzolni és a környezetem visszajelzése alapján van is tehetségem hozzá. A mesevilághoz pedig különösen vonzodom, teljesen elvarázsol. Hogy tudnám ezt hivatászserűn csinálni. Merre induljak vagy milyen iskolába jelentkezzek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Például gyerekeknek készíthetsz mesekönyveket és kifestős rajzokat tartalmazó könyveket. A könyvkiadás jó üzlet ha jó a könyv és szabad is vagy. A kifestős könyvek előnye hogy komolyabb nyelvtudás nélkül akár külföldi piacra is léphetsz vele. Úgy tudom hogy a Mézga család c. rajzfilm készítője is nagy karriert futott be Amerikában.

Vagy rendőrségen is szükség van fantomrajzok készítőjére.

2017. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvarazsolja a mesevilag, szerintem pont nem a magyar rendorsegen akar dolgozni, ketlem hogy egy varazslatos kornyezet.


Grafikus. Muvesz sulik. De nem mindegy, hogy anyu es a haverok mondjak, vagy objektivan is jol rajzolsz.

2017. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? gyakorlj sokat, az tesz mesterré

középsikolában: kisképző

[link]

utána Képzőművészeti - grafikus szak

[link]

ezekre van előkészítő is, érdemes menni rá, mert nagyon sokan jelentkeznek, nehéz bejutni.

2017. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!