Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Braining Hub programozó...

Filetóth Balázs kérdése:

Braining Hub programozó iskoláról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 13:56
 1/5 gyati02 válasza:
Szia! Néztem, hogy ősszel indul képzésük és gondolkodtam, hogy jelentkezem JAVA-t tanulni. Egyik ismerősöm végezte el nem régen és sok jót mesélt róla. Eléggé húzós volt neki, de a mentorok sokat segítettek, akár FB-on vagy Skypeon is. Szakmailag is meg volt elégedve az oktatókkal. De a család-barát kombót erre - ha jól emlékszem - 4 hónapra el lehet felejteni. :) Intenzív képzés, de tudásban sokat ad.
2017. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

és mekkora náluk a 3 hónapon belüli elhelyezési arány?

ez az ami igazából minősít egy oktatócéget.

csak mert ugye ne felejtsük el h a játék nem csak a megszerezhető tudásra megy, az ember munkahelyet keres.

2017. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyik ismerősöm elvégezte, és olyan 70% körüli volt az elhelyezkedési ráta, de igazából szerintem ez a csoport minőségétől függ, hogy hányan érnek a képzés végére, hányan jutnak el az interjúig.


Egyébként most néztem rá a honlapjukra, és már elindult a 6 hónapos képzésük is.

2017. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én pár hete végeztem el a tanfolyamat. Hát nem volt könnyű de úgy gondolom megérte. Nekem az volt a döntő szempont, hogy munka mellett is lehet végezni. Ha megnézitek akkor kevés ember az aki 6-7 hónapra tud kalkulálni 0 ft-ból egy nappali képzésnél.
2017. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is elvégeztem a képzést. Sok jót nem tudok elmondani. Sokat kell tanulni, az tény. De az, hogy elfognak helyezni az átverés. Nem kevés összegbe került a tanfolyam, aztán kapsz egy kinyomtatott pecsét és aláírás nélküli papírt, hogy elvégezted a képzést. Ezt kb.magadnak is kinyomtathatod otthon, sz@rt se ér. Hitegetnek, hogy elfognak heyezni, amíg meg nem unod. Senkinek nem javaslom.
2022. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!