Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Magister Universitas kémia...

Magister Universitas kémia tanfolyam Szegeden?

Figyelt kérdés
Próbálta valaki? Tapasztalatok? Mennyibe került egész évre?Fizetési lehetőségek?
2017. jún. 13. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Szia én voltam tavaj, Hát, attól függ miylen tanárhoz kerülsz, az enyém elég jó volt, csak egy kicsit túlparáztatott minket, de az akkor jól jött, nekem 70es kémiám lett, de én nem tanultam annyira, szóval lehetett volna jobb is, de ez csak tőled függ, az alapot megadják és midnenben segitenek ami kell. Ugy emélkszem 10 000 ft volt egy félév meg ugyanennyi a másik is . Fizetni utalással kell.
2017. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt mindent megtalálsz a fizetési lehetőségekről. Ha befizeted a teljes összeget szeptember 20-ig, akkor 51 ezer forint (az a tanfolyam, ami októberben indul, merthogy februártól kezdődő is van). Részletekben is lehet fizetni, de akkor drágább. A pénzt a Herman Ottó kollégiumban kell élőben kifizetni meghatározott időpontokban.

Egy tanár van, nagyon profi, de leginkább rajtad múlik a dolog, tanulni kell sokat, a tanárnő eléggé meg is követeli.

Az októberi tanfolyam annyiban különbözik a februáritól, hogy előbbiben az elméletet is átveszitek (általános, szervetlen és szerves kémiát is elejétől a végéig), számoltok is, és valamilyen szinten az alapokat is átveszitek, míg a februárban indulóban CSAK számolás van, elmélet nincs.

2017. jún. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!