Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Budapest - CAD/CAM + CNC...

Budapest - CAD/CAM + CNC programozó tanfolyam. Ez a GranSol Akadémia megbízható, illetve jól megtanítják a szakmát? Érdemes erre a helyre menni? Akad esetleg valaki akinek van tapasztalata erről a helyről? Esetleg jobb helyet ajánlani?!

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 22:58
 1/7 Vodafonelive ***** válasza:

Szia, itt írtam egy keveset, remélem segít.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__speci..

2017. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, segített, főleg az utolsó mondat:D Kivéve h nem Kaposváron hanem Budapesten, de mivel egy kaptafa az egész cég ezért gondolom ugyanarra számíthatok. Végtére is tervbe van a külföld ezért gondolom a tanfolyam azt is képviselné ezek szerint akkor. Arra gondoltam még h ez a papír magában elég v mellé még el kéne végezni valami mást is ?
2017. júl. 3. 19:08
 3/7 Vodafonelive ***** válasza:
Biztosan a Budapesti cég vizsgáztatott. A forgácsolóhoz 8 általános képesítés kellett, ehhez meg vagy kell ez a képzés vagy érettségi, nem tudom pontosan. Kiközvetíteni szerintem munkatpasztalattal, de ki fognak tudni, illetve a papírt le tudják fordítani idegen nyelvűre 5000 forint fejében.
2017. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt írták h fémipar területén szerzett tapasztalat kellhet meg ugye még van érettségim, azt nem tudom hogy kell e de ez elvileg nem OKJ-s ezért nem követelmény. Fater meg esztergályos nála pedig tanultam némileg a szakmát meg dolgoztam is benne bár forgácsoló papírom nincsen. Szóval miután elvégeztem a CAD/CAM+Cnc programozó tanfolyamot itt akkor utána el is tudnék helyezkedni ( illetve ha jól megtanultam , de munkahelyi tapasztalatok nélkül ) ?
2017. júl. 5. 17:49
 5/7 Vodafonelive ***** válasza:
Tudnak segíteni elhelyezkedni, de inkább az oszág északi részén. Viszont ez még 3 éve volt, így nem merem 100%-ra mondani, azóta lehet változott 1-2 dolog.
2017. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Világos:D de a lényeg h nem pénzkidobás. köszi mindent
2017. júl. 6. 15:44
 7/7 anonim válasza:
Most végeztem hegesztő tanfolyamot a Gransol-nál, ami azóta Gobel Akadémia. A képzés maga nem volt rossz annak aki Co hegesztőnek tanult, de az AWI az úgy zajlott, hogy ketten használtak egy gépet felváltva, sejthetitek milyen jól meg lehet így tanulni főleg, hogy sokszor elfogyott az anyag, és fél napokat töltöttünk el gyakorlattal csak, és a szervezés is borzalmas, sok problémánk volt vele, illetve a nagy szöveg, hogy hegesztő hiány van, meg jól lehet keresni az biztos igaz valahol, de nem kezdő hegesztőket alkalmaznak sehol. 2 hónapja végeztem kb. 30 cégnél jelentkeztem 2-nél próba hegesztés volt, és nettó 900 Ft-ot ajánlottak kezdőnek, aztán 1000 Ft. Én nem ajánlom senkinek a Gransolt, főleg nem a hegesztést, mert 16-an végeztünk, és ebből még senki nem tudott elhelyezkedni 2 hónap alatt.
2019. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!