Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ki kell e fizetnem ebben az...

Ki kell e fizetnem ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy 7-8 hónapja tettem egy 1 napos vizsgát motoros fűkaszára ķözmunka foglalkoztató jóvoltából.

Az önkormányzat készített egy papírt hogy ha augusztus előtt itthagyom a céget,vissza kell fizetnem 15000 ft-ot.

Nos a bibi az hogy nem kaptam róla semmiféle papírt a kezembe a vizsgámról(se oklevél se egy cetli).

Most itt akarom hagyni a közmunkát hogy normális munkahelyen helyezkedhessek el, így ki akarják fizettetni a képzés árát.

Most akkor ki kell fizetnem a nagy semmit vagy csak akkor vagyok köteles fizetni ha kapok róla papírt amivel igazolhatom hogy vizsgáztam belőle?

Nagyon fontos lenne hogy biztos infót kapjak mert szeretném biztosra tudni a dolgot. Nagyon szépen köszönöm előre is! :)



#fizetés #vizsga #papír #könnyűgépkezelői
2017. júl. 6. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
mi se adjuk ki a bizonyítványt addig, amíg le nem jár a tanulmányi szerződés. Ha kifizeted, megkapod.
2017. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!