Nehéz a horgászvizsga?

Figyelt kérdés

Holnap írom meg a horgászvizsgát, sokat tanultam rá bár a tilalmi időket nem nagyon tudom sajnos, milyen kérdések lehetnek benne?

Ha nem tudom a tilalmi időket, akkor is érdemes elmenni?

Válszokat előre is köszönöm :)


(15/F)



2017. júl. 18. 18:51
 1/5 anonim válasza:
Ha szereted a horgászatot, értesz hozzá, nameg előtte átnézes amit tudni kell, akkor biztos jól fog sikerülni.
2017. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha csak egy dolgot nem tudsz az még nem a világvége...
2017. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15 hal tilalmi idejét kellett volna megtanulni :/

Az szerintem nem egy dolog, de köszi a választ

2017. júl. 18. 19:22
 4/5 anonim válasza:
A vizsgának van írásbeli és szóbeli része. Az írásbelin 32 kérdés van és minimum 22 jó válasz kell ahhoz, hogy szóbelizhess. Ha nincs meg akkor megbuktál, és kezdheted újból. Ha megvan, akkor mehetsz szóbelire (ugyanott, ugyanakkor). A szóbelin 10 képet kell húzni (6 őshonos fogható hal, 2 idegen honos, 2 védett). A felismerés 1 pont, a jellemzők elmondása (védett, méretkorlátozás, tilalmi idő, invazív, stb, stb)megint csak 1 pont. A lehetséges 20 pontból 14 a minimum a megfelelt szinthez.Ha nincs meg a 14 pont, bukás, újra kell vizsgázni.
2017. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most értem haza.

írásbeli:29 pont

szóbeli:18pont

ÁTMENTEM!! :D

egyébként nagyon egyszerű volt, és a mellettem ülő fiú (aki egy percet nem tanult) is átment bár kicsit súgtak neki de mégis ;)

2017. júl. 19. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!