Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen tanfolyamon tudnék...

Milyen tanfolyamon tudnék megtanulni így rajzolni?

Figyelt kérdés

Szeretem a farkasos rajzokat, az OMFA-t főként. Szeretnék képregényt rajzolni, ami nagyjából ilyen, de sehogy se megy. Van olyan tanfolyam, amivel elsajátíthatok ilyesmiket? Lehetőleg Kecskemét környékén kérdezem. Itt van az a bizonyos képregény:

[link]

(Azt is mondjátok meg, ha ezt kizárólag számítógéppel lehet előállítani, mert ez esetben kíváncsi lennék, milyennel.)



2017. aug. 4. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

A rajz egy olyan dolog, hogy ha van hozzá tehetséged akkor azt érdemes fejleszteni.


Ha nincs akkor foglalkozz mással!


Vannak jobb agyféltekés rajztanfolyamok de az csak rajzokat másolni tanít.

2017. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz...
2017. aug. 4. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tanfolyamra menj, hanem rajziskolába, meg rajzolj otthon is nagyon sokat. Gyakorlással lehet leginkább fejlődni. Ezek a képregények géppel készültek az biztos, de azon belül több program is lehet (photoshop, paint tool sai, stb). Egérrel kb lehetetlen ilyet rajzolni, szóval egy digitális rajztáblára is szükséged lesz (én a wacomokat ajánlom, az egyszerűbb és olcsóbb tábláik is jók).
2017. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es, köszi! Az a baj, hogy szeptemberig nincs sok időm gyakorolni... :/
2017. aug. 4. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, mindig annyit gyakorolsz, amennyit tudsz. De azért ne arra számíts, hogy pár hét alatt minden sínen lesz, ez hosszú folyamat, ha autodidakta módon csinálod és nem erre szánod az összes szabad idődet, akkor még hosszabb. Pár év minimum. Azt viszont ne felejtsd el, hogy ez egy folyamat, nincs végállomás, mindig van hová fejlődni, szóval maga az út a fontosabb, mint hogy hová jutsz el vele. Szóval nem értéktelenek azok a rajzok se, amik nem sikerülnek olyan jól és nem szabad feladni azért, mert úgy tűnik, hogy elakadtál.
2017. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igy van, mindenkeppen az utra koncentralj es ne arra, hogy egybol mennie kell. En annak idejen igy gondolkoztam, nagy hiba volt, mert amint kikerultem a tanar szarnyai alol nem fokuszaltam arra, hogy mit is mondott, igy nelkule sorra rontottam el a munkaimat

Arra torekedtem, hogy maris meglegyen az eredmeny es nem arra, hogy hogyan.

Amugy en is azt javaslom, hogy olyan tanarhoz jarj, aki biztosan kepzett, ne onjelolt emberkehez, mert bar lehet jol rajzol, de nem biztos, hogy at tudja adni, amit kell, vagy rosszabb esetnen nem is igazan jo. Jah es igyekezz valos targyrol es emberrol rajzolni, ne keprol!

2019. aug. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!