Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ismeri valaki közületek az...

Ismeri valaki közületek az Oktáv továbbképző központot? Részletek lent

Figyelt kérdés
Hamarosan lediplomázom és azon gondolkodtam, hogy jó lenne távúton egy OKJ-s tanfolyamot elvégezni, hogy ezzel is növeljem az esélyeimet egy jó munkahelyhez. Rábukkantam az OKTÁV tanfolyamaira -amelyek közül a logisztikai ügyintézői tanfolyam érdekelne. Van esetleg tapasztalataitok az OKTÁV-VAl kapcsolatban? El lehet helyezkedni a tanfolyamokkal vagy csak feleslegesen kidobobb pénz lenne?

2017. aug. 13. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Oktávnál akartam járni tavaly szobafestő mázoló tanfolyamra, de első nap a tanár elijesztett, mondván, hogy szerinte ha nem dolgozom a szakmában, akkor nem tudok levizsgázni majd... a tanár ezt mondta, a tanfolyam szervezők meg azt, hogy emiatt ne aggódjak... így végül nem mertem belevágni...

400.000-ért ez nekem zsákbamacska...

Viszont dolgoztam 10 évet multi cég raktárában, ahol voltam raktáros csoportvezető 3évet a végén, nos aki direkt logisztikusnak volt alkalmazva, az volt a közvetlen főnököm, munkát imitálni csak akkor láttam, ha az igazgatóságból valaki lejött a csarnokba, egyébként minden adminisztrációt, mindent a beszerzésről nekünk csoportvezetőknek kellett csinálnunk, vele max aláirattunk ezt azt...

Tipikusan olyan "szakma" amihez csak a papír kell, meg ne ess kétségbe ha odaültetnek egy logisztikai angol vagy német nyelvű program elé...

2017. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!