Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek a Dózsa...

Mi a véleményetek a Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakgimnáziumról? A Tánc szak érdekel, mennyire nehéz bejutni, milyen a gyakorlati felvételi? Utána mekkora a hajtás tanulmányilag és fizikailag?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én oda jártam, de már 9 éve leérettségiztem. Bejutni nem volt nehéz, bennmaradni már annál inkább. Bár én megkaptam a legvérszomjasabb tanári gárdát, azóta már el lightosodtak kicsit. A tánc-részlegről sokat nem tudok nyilatkozni, mert nem arra jártam.
2017. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én őszintén nem tartom sokra a dózsát a tánc szempontjából. Nyári kurzusokon találkoztam dózsásokkal és ugyanazon a szinten voltunk (nekem heti kétszer 1,5 óra táncom van, nekik gondolom ennek sokszorosa mégsem olyan ügyesek. Persze az általam látott 3-4 emberből még nem lehet megítélni egy egész iskolát, ez csak az én véleményem.)

Én inkább a Madách musicalt ajánlanám.

2017. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!