Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Webdesigntanfolyam.com-mal...

Webdesigntanfolyam.com-mal van valakinek valamilyen tapasztalata? Kb.300. 000 ft. De nem tudom mennyire lenne érdemes, megéri-e manapság? Email ben küldenék a leckéket hetente. Várom véleményeiteket, tapasztalaitokag

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
tapasztalaitokat *
2017. aug. 25. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam róla, de ha már suli akkor szerintem személyesen a legjobb. Emailben küldenek leckét, ezért én biztos nem fizetnék semmit. Akkor már előbb megtanulod youtuberól, most csak beírtam és kidobott egy rakat mindent például https://www.youtube.com/channel/UCqq2x5UI54TfDGhSZB3TP7g/pla..

Van a khan academy ott is elég sok minden fent van sok témáról hátha erről is [link]


szerintem ne fizess azért hogy emailben küldenek pár szarságot


css-ről is itt van valami, ott videókon tudsz tovább menni haladóbb cuccok felé

https://www.youtube.com/watch?v=p0jmXGZ_iF4

2017. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van! :)


Mennyire éri meg kitanulni, vagy mennyire lesz erre a "szakmára" igény a jövőben?

2017. aug. 25. 23:12
 4/4 anonim válasza:
Nem éri meg kitanulni, a cégek is szeretnek full stack szakembereket felvenni erre a munkára. Szabadúszóként versengés a nyereményért ugyanúgy nem éri meg, túl sok emberből választanak ki egyet és ha nem téged akkor csak időt pocsékoltál. Ennek magában nincs jövője, legalábbis magyarországon biztosan nem.
2017. nov. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!