Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Corvinusosok! Mekkora hátrányt...

Corvinusosok! Mekkora hátrányt jelent, hogy nem vettek fel IMP-SPM képzésre?

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok a Corvinuson. Szerettem volna IMP-SPM képzésre járni, de nagyon rosszul sikerült a felvételi, így nem vettek fel.


Magasabb szinten tanultunk volna bizonyos tárgyakat, előkészített volna mesterszakra és állítólag a munkaadók is ismerik ezt a képzést, így akár munkakeresésnél is előnyt jelenthetett volna.


Van itt valaki, aki ismeri ezt a képzést?

Miből maradok ki? Nagyon le vagyok törve, hogy nem sikerült..



2017. szept. 2. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ.. mi szeretnél lenni és milyen szakon vagy?
2017. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Abszolút semmit nem vesztettél. Szerezz egy szakodhoz/terveidhez kapcsolódó gyakornoki helyet és kb. 50x többet ér az összes himi-humi tanfolyamnál, képzésnél, szakkollégiumnál, diákszervezetnél.
2017. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ak-s vagyok, itt nincs kotelezo szakmai gyakorlat. Azert ezt a szakot valasztottam, mert a gazdelemzo utan ha jol tudom ez a legerosebb, viszont nem osztatlan kepzes. Az alapszak utan kulfoldon szeretnek mesterre menni. Nagyon erdekel a penzugyi vonal ezert lett volna jo az spm + ha nem jon ossze a kulfoldi mester akkor a corvinuson mennek vmelyikre azokra meg elvileg az spm keszit fel.
2017. szept. 2. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem kötelező szakmai gyakorlatra gondoltam, hanem suli melletti munkára. Heti 20-25 órában lazán megoldható, pénzt kapsz érte, tanulsz közben és a CV-d sem lesz üres.
2017. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Spm nélkül is mehetsz mesterre..
2017. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy mehetek, csak nem jelent-e hátrányt, hogy nem jártam spm-re?
2017. szept. 2. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem ad semmilyen plusz pontot a mesterhez. Amúgy meg az a jellemző a mester szakokon, hogy sokkal könnyebb bejutni mint alapszakra. A Bsc után az emberek 90%-ának tele van a töke, a maradék 10%-ból fele is megbánja ha mesterre megy.
2017. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!