Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Azokat kérdezném, akik elvégez...

Azokat kérdezném, akik elvégezték az IFRS mérlegképes könyvelői tanfolyamot írnának pár sort róla? Mennyire volt nehéz? Hol végezték? Mennyi gyakorlattal?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm előre is!

2017. szept. 3. 06:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön a mképes után kezdtem, sokkal könnyebb, mint azoknak, akik régóta nem tanultak, plusz nagyon a magyar rendszerre áll az agyuk, mert régóta abban élnek. Viszont feleslegesnek érzem, nem is tudom, miért vágtam bele.
2017. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Miért érzed feleslegesnek?

2017. szept. 3. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert semmire nem fogom használni... Szerintem mindenkire kötelezővé soha nem teszik, olyan céghez meg nem vágyom, ahol már most is az :)

Azért mentem, mert a számvitel-tanárom annyira jó, hogy nem akartam még elválni tőle.

2017. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hol végzed?
2017. szept. 3. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Zeg, perfekt.
2017. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!