Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan tanulhatnék meg jobban...

Hogyan tanulhatnék meg jobban beszélni? Mindenki azt mondja az orrom alatt motyogok és nem érteni.

Figyelt kérdés
Hogy tanul meg valaki profisan, előadóként beszélni? Nincs valami videó ami megtanítana?
2017. szept. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszéd közben gondolj egy olyan személyre, aki szépen beszél, "utánozd" őt, és te is szépen fogsz beszélni.

Ha jól tudom, a retorika a szépbeszéddel foglalkozik. Ilyen címszó alatt lehet, hogy több dolgot találsz a neten.

2017. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak beszédfejlesztő tanfolyamok.
2017. szept. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Online is?
2017. szept. 15. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy online megnézel egy videót még nem fogsz tudni jobban beszélni. Ahhoz az kellene, hogy valaki melletted legyen és folyamatosan beszéltessen, jelezze a hibáidat, mutassa meg hogyan tudod korrigálni. Nem tudom hány éves vagy, de gyermekkorban tipikusan a logopédus foglalkozik ilyennel. Azt sajnos nem tudom hogy felnőttekkel is foglalkoznak-e vagy az már egy külön szakma.
2017. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
31 :)
2017. szept. 15. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátom (felnőtként) jár beszédtanárhoz, aki abban segít neki, hogy ne hadarjon és ne harapja el a szavakat. Lehet ilyen tanárokat találni, csak írd be googlebe. Biztos vagyok benne, hogy a magánórák sokkal többet tudnak segíteni, mint a youtube videók, hiszen nem csak tüneti kezelnek és személyesen a te problémádra koncentrálnak.
2017. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!