Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pszichológiai konzulensnek mi...

Pszichológiai konzulensnek mi a feladata? Mit kell ehhez elvégezni?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi vagyok, hogy miből áll a munkája, középiskolában mi számít, mit tanuljak jobban, érettségifeltétel, stb... Előre is köszönöm a választ/válaszokat!

2017. okt. 18. 02:20
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hol hallottál ilyet, hogy "pszichológiai konzulens"? Én még sosem találkoztam ezzel a kifejezéssel, pedig évek óta pszichológiát tanulok az egyetemen. Szerintem ez nem egy végzettség, hanem egy munkakör, egy pszichológus, aki valamilyen területen konzulens.
2017. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen képzés, de a tájékoztatókban mostanában beleteszik, hogy képzés elvégzése "Munkakör ellátására nem jogosít" Ez korrekt és azért kellett mert voltak akik elvégezték és azt hitték jogosultak lettek pszichológiai tanácsadást nyújtani.
2017. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most képzésen kívülre gondoltam. De az is érdekel, mi a feladata a beosztottnak.
2017. okt. 21. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem pszichológiai asszisztens amire te gondolsz?
2017. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kitöltöttem ilyen pályaválasztási tesztet, mi illik hozzám, és nagyjából nekem is pszichológi, terapeutás elképzelésem van... Nekem ezt írta ki, hogy konzultens.
2017. okt. 24. 12:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen értelemben a pszichológiai konzultáns az a személy aki pszichológiai tanácsadást nyújt, erre az jogosult aki elvégezte valamely egyetem pszichológia mesterképzését és okleveles pszichológus képzettséget szerzett. Sajnos sokan űzik ezt a tevékenységet a megfelelő képzettség nélkül.
2017. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MARIANN06 válasza:
100%
2019. febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!