Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire nehéz a Flair Bartend...

Mennyire nehéz a Flair Bartending elsajátítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég iratkoztam be egy Flair Bartending tanfolyamra, ahol ugye "dobáljuk" az üvegeket, és hasonlók. Nos, én azt szeretném kérdezni, hogy ezt mennyire nehéz elsajátítani? Én soha nem végeztem még olyan tevékenységet, ami főként a kézkoordinációmra hatott volna, remélem, hogy ez nem egy annyira bonyolult dolog, hogy egy amatőrnek lehetetlen legyen. A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2017. okt. 23. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden nap gyakorolni kell. Nehezebb, mint a tüsszentés, de könnyebb, mint az élet. Amúgy ha tanulsz flairt, mért nem kérdezed meg az oktatódat?
2018. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!