Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek ha valaki még egy...

Szerintetek ha valaki még egy számitógépszerelő és karbantartó tanfolyamot se tud elvégezni akkor az fogyatékos?

Figyelt kérdés
ilyen képzésre járok félek a gyakorlatól még sose csináltam ezt néztem neten videókat és elég nehéznek tűnt, elméletől is félek mert nehezen tanulok, ha ezt sem sikerül elvégezni akkor fogyatékos vagyok?? ráadásul ha nem sikerül ki kell fizetni a munkaügyi központnak 1 milliót mert ez egy munkaügyi központos képzés.

2017. okt. 29. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a képzéstől függ, nálunk kudarc volt annak idején, nem is azt tanultuk ami a szakmához köthető, így 1 év után félbehagytam, most meg bánkódok, hogy nem szerelhetek gépet :( Amúgy ehhez is mint mindenhez sok gyakorlat kell, az asztali gép szerelése kifejezetten szuper, a laptop már komplikáltabb, de ide is ügyesség, gyakorlat és jó megfigyelő képesség kell. Az elméleti rész már elvontabb és unalmasabb, főleg ami a hálózatokat érinti, de én úgy tudom mivel én is munkaügyis tanfolyamon vagyok, hogy aki megbukik annak csak pótvizsgát kötelezettsége kifizetni, ha az sem sikerül békén hadják az illetőt és a szerződés véget ér.
2017. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Manapság már majdnem mindenki tud számítógépet szerelni..:D
2017. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
helyesen írni viszont nem.
2017. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a probléma előző?
2017. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!