Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a webler oktatóstudió vagy az it academy képzésével?

Figyelt kérdés
Mennyit érnek ezek, van e értelme belevági? Ha nem jók, akkor mit ajánlanátok helyettük java programozáshoz?

2018. jan. 20. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

én a webler-hez jártam ok volt de nem vágnék bele mégegyszer


ennyi idő alatt nem lehet megtanulni csak a nagyon alapokat azt meg megtudod magadtól is szerintem... így egy kicsit kidobott pénznek / időnek érzem.

2018. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
volt egy srác aki végig tolta a java tanfolyamot utána tovább ment a pont system tanulni ahol miután befejezte közölték vele hogy ha munkát szeretne akkor elkel végeznie egy egyetemet mellette. Ennyi pénzért én is megmondom bárkinek hogy ha szakmát akarsz akkor normális suli kell hozzá... mellesleg egy csomó hazugság van amit az iskola állít magáról.
2018. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív. Junior Frontend fejlesztő tanfolyamukat 1 hónapja fejeztem be. Az összes modulzáró sikerült, de nem küldenek tanúsítvány mivel még 4 darab önálló feldolgozásra szolgáló modult teljesíteni kellene náluk. A modulokat 1 hónap alatt nem tudták kiküldeni. Nagy vizsga pedig csak az IKK-nál van, ahol 2021.08.05-én volt utoljára vizsga. Nem ajánlom senkinek sem, csak ha van több mint fél millió forintja feleslegesen az ablakon kidobni.
2022. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!