Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kresz vizsgán voltam, és...

Kresz vizsgán voltam, és mikor leültem a számítógép elé, felette volt egy sorszám, hogy én hányadik számítógépnél foglalok helyet, mely ugye azt is jelezte, hogy hányadikként hívtak be " összeesküvés elmélet"?

Figyelt kérdés
Nekem az volt furcsa, hogy az adott szám alá az volt írva " Idáig ". Szerintetek ez lehet annak a jele, hogy aki a többi számítógépnél ül az alapból megbukik?

2018. febr. 5. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A régi módszert is meglehetett lőni , mivel papíron töltöttük és a vizsga végén beszedték és elvileg sablonnal ellenőrizték a választ . Majd kiosztották és 5 perc után le kellett adni . Érdekes volt hogy többen vizsgáztunk és ugyanarra a kérdésre 3 eltérő választ adtunk és nem volt egyik se jó .... Mióta digi minden és online meg feltöltős virtuális annál simább rejtettebb a trükk csalás módszere .
2018. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Első vizsgán meghúztak, és ott névsor szerint ültettek minket. A másodiknál már nem . A számozásnál pedig ceruzával volt oda írva, hogy " idáig "
2018. febr. 6. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha negyedikként hívnak be, akkor az első 3 gép már foglalt, ezért a negyedikhez fognak ültetni. Mily' meglepő! Attól, hogy megbuktál, mert nem tudtad az anyagot, még nem kellene összeesküvés elméleteket gyártani. A ceruzával odaírt szöveget ennyi erővel te is odaírhattad (vagy ott sem volt, csak kitaláltad, hogy igazold az elméletedet).
2018. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Össze-vissza írsz minden hülyeséget... Nekem fura volt az egész helyzet. Főleg az a bizonyos szó , hogy " idáig. " Pont én voltam annál a gépnél, nem névsor szerint hívtak be. Első vizsgan olyan kérdések voltak amikkel nem is találkoztam, de még a tananyagban sem volt benne. Pedig átolvastam, mert úgy voltam vele , ha fizettem érte , akkor részletesen elolvasom az egészet. Szóval szerintem direkt buktatják meg az emberekek. Kell a plusz pénz, ugyan úgy mint forgalmi vizsgán.

2018. febr. 8. 16:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Továbbá nehogy már ne lehessen egy számítógépes programot úgy meg csinálni , hogy abból nyereségük is legyen a pótvizsgadíjakból.
2018. febr. 8. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:

"Első vizsgan olyan kérdések voltak amikkel nem is találkoztam, de még a tananyagban sem volt benne."


Na, én innentől nem hiszek neked. Fix kérdések vannak a KRESZ vizsgán, az összes tananyag ezekre épül rá. Még a gyakorlóprogramokban is ugyanezek a kérdések vannak benne. Az oké, hogy az ember 1-2 kérdésre nem emlékszik, de ahhoz hogy bukás legyen belőle nagyon sok kérdést kell nem tudni.

2018. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor is érdekes az egész. Miért ne lehetne olyan, hogy a program két fajta módon működik? A verzió : a tanult anyagból vizsgázik.

B verzió : Bedobálunk neki olyan kérdéseket amikkel még nem találkozott, és tuti bukni fog, mert kell a pénz. Másodszorra majd visszajön, és bedobjuk neki azokat a kérdéseket melyekkel találkozott a gyakorlás során, és találkozott a tananyagban.

2018. febr. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!