Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Környezetmérnökként végeztem...

Környezetmérnökként végeztem egy évvel ezelőtt. Mit lehetne emellé elvégezni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen kiegészítő tanfolyamot lehetne érdemes elvégezni hozzá? Illetve az érdekelne, hogy milyen tanfolyamot lenne érdemes emellé a végzettség mellé megcsinálni, amit esetleg önmagában is lehetne használni munkára (pl: munkavédelem, tűzvédelem, valami pénzügyi képzés, szakoktató, mittudomén’. )

2018. febr. 19. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én jogsit csináltam, utána munkavédelmi technikusit, most pedig nyakamon a tűzvédelmi előadói vizsga.

Ezek iskolarendszeren kívüli, sajnos fizetős, de munka mellett végezhető OKJ-k.

2 éve végeztem el a környezetmérnökit. Sajnos súlyos betegség volt családban... Fél év múlva kerestem munkát, 3 hét alatt lett, általános irodai, de egész tűrhető! Most viszont, ha meglesz a szent hármas, akkor gőzerővel keresgélek majd.



Munkavédelmi szakmérnöki amúgy tuti, csak az is fizetős és annyi egy félév, mint az egész OKJ. Viszont piacképes.

2018. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Munkavédelem, tűzvédelem, adr


Nekem csak munkavédelem van mellé, bő 10 éve dolgozom ezzel a párosítással.

2018. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!