Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Grafikus okj tanfolyam a...

Grafikus okj tanfolyam a soterline nál 430 ezer, a tanfolyamokj.hu-nál 327 ezer forint, ekkora a színvonalbeli különbség? Vagy miért ekkora az ár különbség? Valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes elkezdeni?

#OKJ #tanfolyamokj
2018. febr. 22. 22:30
 1/3 Kamillazo Kamilla válasza:
84%
Azért olcsóbb,mert a színvonal is ennyivel gagyibb. Az óraszám sincs rendesen leadva. Inkább válassz egy neves iskolát, még ha drágább is, akkor legalább kapsz is valamit a pénzedért.
2018. júl. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Tegyük rendbe a dolgokat. A tanfolyamokj.hu az egy tanfolyamkereső oldal, nem pedig iskola. Itt több iskola tanfolyamai is megtalálhatók, köztük a soterline-é is.


Ezt onnan tudom, hogy én is grafikus tanfolyamot kerestem a tanfolyamokj-n, majd 3 grafikus tanfolyamot is találtam, az egyik a SoterLine, a másik kettőre már nem emlékszem, de köztük volt az a 320 ezres is. A másik két sulinak is utánanéztem, és mindkettő létező iskola, 4 feletti csillaggal a Google meg a Facebook értékeléseiben is, úgyhogy nem gondolnám, hogy gagyi lenne bármelyik is. Sok találat volt rájuk, már régóta létezik mindegyik.


Ami miatt a Soterline-t választottam, az az, hogy közelebb volt a munkahelyemhez az oktatás, és ha jól emlékszem, számomra előnyösebb volt annak a tanfolyamnak az időbeosztása. 4 hónapja tart a tanfolyam, eddig minden rendben ment.


Szóval mielőtt információ hiány miatt valótlanságokat írunk, érdemes tájékozódni és a tényekre támaszkodva tanácsot adni másoknak

2018. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kamillazo Kamilla válasza:
Azt hiszem, hogy komoly szövegértelmezési problémád van. Senki nem írta, hogy nem létező iskola, az lett leírva, hogy gagyibb, mint a többi. Papírt ad, de a Budai Rajziskola vagy a Corvin közelében sincs a színvonal. Nem tudom, hogy mire alapozod azt, hogy információ hiányban szenvedek. Esetleg a Soterline-ban dolgozol, hogy ennyire véded?
2018. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!