Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gazdasági informatikus tanfoly...

Adikov kérdése:

Gazdasági informatikus tanfolyamra kell záródolgozatot készítenem az alábbi címmel, tudnátok egy picit segíteni?

Figyelt kérdés

"Felhő alapú vállalati információs infrastruktúrák tervezése, üzemeltetése:

Felhő alapú vállalati infrastruktúra bemutatása. Mutassa be egy konkrét kisvállalkozás felhő alapú infrastruktúrájának tervezését. bevezetését, üzemeltetését. Gazdasági elemzése, javaslatok."


Természetesen nem azt kérem, hogy írjátok meg helyettem, arra szeretnélek titeket megkérni, hogy pár kulcsszót, vagy esetleg egy kis vázlatot írhatnátok, amin elindulhatnék, mert ebben a formájában a feladatnak nem annyira találtam kiindulópontot. Esetleg pár kulcsszót írhatnátok amin keresgéljek, vagy ha valaki nagyon ért ehhez az írhatna egy kisebb vázlatot, azt megköszönném. Olyasmiről is hallottam, hogy valamelyik Egyetemen van külön ilyen szak talán vagy tantárgy vagy valami ilyesmi, ha tudtok ilyen egyetemről azt is megírhatnátok, mert elvileg az oldalukon szokott lenni kidolgozott minta az adott témákra. Ha számít, akkor kb 20-25 oldalnak kell lennie magának a dolgozatnak, de csak azért mondom, mert lehet, hogy ez befolyásolja a vázlatot vagy bármi ilyesmi, nem azért, hogy írjátok meg helyettem. A segítségeket előre is köszönöm.


2018. máj. 18. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Intrónak kezdhetnéd azzal, hogy a felhő milyen jó dolog a mai világban, milyen sokan használják, és mennyire biztonságos.


Majd jöhet a régi klasszikus, egy oldalt beterítő gondolat. (Egy kis vázolás után) Előnyök, hátrányok. Írsz egy előnyt, alá meg egy bekezdést. (Vagy nem tudom így hívják-e.. Paragraph.)

Írsz legalább 5-5-öt mindegyikre, és mindet kivesézgeted. Majd jöhet, hogy egy vállalkozás/cég mire tudja használni, és mire használják valójában. Jellemzői, fajtái stb stb.


Gazdaságinfós vagyok, de nem Magyarországon tanultam, szóval a magyar szakszavakkal eléggé vakon vagyok, nézd el nekem amiért olyan noobie-ként fogalmaztam😅


Ezt pont most elküldés előtt találtam a gugliban, talán segíthet ötletet meríteni: (Sajátot inkább nem linkelnék.)

[link] [link]

2018. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Upsz a link nem jó, elküldöm privátban.
2018. máj. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!