Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha van szemüvegem (jobb 1,5 a...

Ha van szemüvegem (jobb 1,5 a bal 1,25) akkor már nem lehetek stewardess?

Figyelt kérdés

2018. jún. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Szia! :)

Unoka nővérem az egyik légitársaságnak a HR-ese, ő közvetíti ki őket, interjú stb...

Mondta nekem is ,hogy mindenképp próbáljam meg.. Téged is érdekelne ez a dolog ? :) irj privit

2018. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lézeres szemműtét. És még jobban is fogsz látni. Akinek lehet lézeres műtétet csinálni nem értem miért nem teszi meg. Így két három évente cserélheted a szemüveged stb és azért romolhat folyamatosan tehát ez költséges. Hamar vissza jön az ara és nem kell szemüveggel szenvednek. Utána meg pilóta is lehetsz
2018. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem lehet mert +os vagyok és a szemészem mondta, hogy aki így van annak kb 40 éves kor előtt nem lehet ,mert nehéz a pontos dioptriát bemérni..
2018. jún. 5. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerősőm is + os volt és megcsinálták... Jobban lát, mint szemüvegbe. :)
2018. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy valaki képes a lézeres szemműtéttel jönni... FÖLÖSLEGES!!! Főleg úgy, hogy nem is annyira rossz a szemed. -4 és +4 között kell lenni.

nekem -3 és -3,5 és repülök, semmi problémám nincs vele.

2018. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!