Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Komlósi Oktatási Stúdió vagy...

Komlósi Oktatási Stúdió vagy TV2 Akadémia?

Figyelt kérdés

Üdv!

Szeretnék a médiában elhelyezkedni, egyetemre nem igazán akarok 3 évig járni, mert ha ha jó vagyok, akkor ha ezeket elvégzem akkor is el tudok helyezkedni nem kell diploma.

Esetleg valami tapasztalatok az iskolákról? Melyiket válasszam a kettő intézmény közül? Melyikre nehezebb bekerülni?



2018. jún. 5. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a Komlósiba jártam.

bekerülni nem volt nehéz.

Érdekes volt.

Jó kapcsolatokat lehetett építeni.

Nagyon élveztük is, jó volt a csapat.

Maximálisan ajánlom.

2018. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Utána el tudtál helyezkedni?

Ha igen, milyen pozícióban?

Köszönöm a választ! :)

2018. jún. 5. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett csak hobbiból csináltam, nem kerestem ilyen állást, mert az egyetem mellett nem fért volna bele (már volt diákmunkám, amivel meg voltam elégedve, nem akartam váltani). De sokan el tudtak helyezkedni: újságoknál, rádióknál, helyi TV-knél stb.
2018. jún. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.

Ameddig ott tanultál jött felkérés valamilyen cégtől?

2018. jún. 5. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ne úgy képzeld, hogy egy ilyen 1 éves képzést elvégzel, és majd futnak utánad! Tudod te, mennyien akarnak ezekre a helyekre bekerülni? De LEHETŐSÉGEK voltak, csak én nem éltem velük, mert már nem volt kapacitásom.
2018. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Maximálisan ajánlom!
2018. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze a Komlósi Oktatási Stúdiót!
2018. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!