Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hegesztő szakma - nőknek is?

Hegesztő szakma - nőknek is?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szeretnék valamilyen kétkezi munkát tanulni; aki kicsit jobban otthon van a szakmában, tudna tanácsot adni? Megéri hegesztőnek lenni? Nőként is lehet érvényesülni? A vicces és kevésbé vicces poénok és beszólások mellett megérné ilyen tanfolyamot választani?

2018. jún. 19. 16:38
 1/3 anonim válasza:

Én egyáltalán nem vagyok otthon a szakmában, de véleményem szerint ha mindenképpen valamilyen kétkezi munkát szeretnél végezni akkor az a tény,hogy nőként esetleg beszólogathatnak nem annyira erős ellenérv, hogy eltántoríthasson.

Remélem tudtam valamit segíteni laikusként is.:)

2018. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia ha esetleg meg nem kezdted el tanulni es szeretned akkor elmondom neked h mivel hogy no vagy először könnyebben fog menni lehet mint ferfiaknak akikkel tanulod egyutt a szakmat mivel a noknek altalabba jobb a kezugyeseguk.De ez a szakma sajnos nem csak abbol all hogy hegesztek boldogan es dől a lé elejen mikor meg elhelyezkedsz vele lehet h egy lesz :D de ennek a szakmának is van rengetek hatranya meg égsz mindig ami kegyetlenül fáj ha a szikra belepattan a cipodbe peldaul meg bele eg a husodba es ugye roncsolja a szemet is. Ami jo benne h jol lehet vele manapsag keresni.

Ha esetleg tudsz választani h mivel tanulj meg hegeszteni akkor a Co-t ajanlom vagy az awi-t

Remélem tudtam vele segiteni.

En is most tanulom a szakmat lassan vegzek vele.

10 dike hegesztő tanulok vagyok.

2018. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mta válasza:
Nem tudom hogy olvasod e ezt de ha mindenkepp hegeszteni szeretnel akkor awi hegesztő legyel az halk csondes tiszta szep munkat lehet kiadni a kezedből semmikepp nem valasztanek co2 hegesztest az mocskos frocskol(persze ha jol bealittod a gepet akkor nem) nem olyan jo valasztas egy nonek szoval en az awit ajanlanam.
2019. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!