Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nehéz illetve könnyű gépkezelő...

Nehéz illetve könnyű gépkezelői tanfolyam most hogyan működik?

Figyelt kérdés

Találtam pár infót neten, de nem igen vagyok vele tisztába. Mi is az a NKH gépkezelői ?

Most mi a különbség a 2 között?


Meg találtam a gépcsoportok listáját. Tegyük fel, most hogy ha én elvégzem a Földmunka rakodó és szállítógép kezelői tanfolyamot, akkor én megkapom azt a 8 gépre az engedélyt, ami ebbe beletartozik? Vagy ez hogyan működik? Valahol valami pontos leírás?


Köszi


2018. jún. 28. 22:31
 1/1 anonim válasza:
Nincs már olyan képzés, hogy Nehézgépkezelő meg Könnyűgépkezelő. Helyette van Emelőgépkezelő (kivéve Targonca), Targoncavezető és pl. az említett Földmunka, rakodó..... Ha ez utóbbit elvégzed, az csak egy OKJ. Ahhoz kell egy NKH vizsga, emlékeim szerint a 4511 a Rakodógép. Így már kezelhetsz rakodógépet. Magyarán OKJ tanfolyam+ OKJ vizsga+ NKH vizsga. Itt egy tök jó oldal (ha működik): [link]
2018. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!