Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Művészeti iskolába elfogadják,...

Művészeti iskolába elfogadják, ha nem realisztikus a stílusom?

Figyelt kérdés
Idén (8.-os leszek) szeretnék majd jelentkezni lehetőleg a kisképzőbe, ha lehet animáció szakra. Régebb óta rajzolok, a sajátos stílusom pedig már ki van alakítva. Kérdés, hogy mikor ugye vinni kell pár rajzot otthonról, elfogadják a saját stílusút is? Vagy mindenképp realisztikus legyen? Nagyon szeretném, hogy felvegyenek és már hónapok óta ezen görcsölök...

2018. júl. 2. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Nincs megadva, hogy a portfólió csak tanulmányrajzokból állhat, (legalábbis nálunk még nem volt, gondolom nalatok sincs) tehát ebből egyértelműen következik: nem, nem kell realisztikusnak lennie.
2018. júl. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Elfogadják, bár azt ne hangoztasd, hogy a stílusod már ki van alakulva, ha szóba jön. Ezzel kvázi azt mondod, hogy nincs már mit tanulnod, így eléggé önmagad ellen beszélsz. :)
2018. júl. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg nagyon hálás vagyok érte, ez most jó nagy megkönnyebbülés volt :D még annyi kérdésem lenne, hogy otthonról vitt rajznak mit lenne érdemes készíteni(animáció szakra)? Valahol azt olvastam, hogy karaktertervet, ami hálistennek van jópár, viszont nem szeretnék mindhárom A/3as lapra csak karakterterveket.
2018. júl. 3. 11:09
 4/4 anonim válasza:
Szia:)Nem tudom még aktuális-e a kérdés.De sztem a karakter tervek mellé vihetnél portrét,csendéletet,valami kreatív munkát,festményt...igazából akármit nem kell mindegyik rajzodnak kapcsolódnia az animációhoz bármi lehet csak látszódjon hogy te több mindenhez értesz:)
2018. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!