Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » FONTOS KÉRDÉS! Ha egy egyetem...

FONTOS KÉRDÉS! Ha egy egyetem tanulmányi osztályát hétvégén hívom, akkor felveszik?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
megpróbálod és meglátod... nem túl reális..
2018. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak félek, hogy kérdőre vonnak, hogy miért ilyenkor hívom őket.
2018. júl. 21. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában ügyfélfogadási időben veszik fel, egyébként nincsenek bent az ügyintézők az egyetemen. Nyáron hétvégén a portásokon kívül nem sok ember tartózkodik az egyetem területén.
2018. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a honlapon kiírják, hogy melyik nap van nyáron ügyelet, ha van. pl van ahol szerda. Van, ahol más nap, van ahol 10-től vannak bent, van ahol 9-től, az is változhat ,hogy meddig.
2018. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
látom szeretsz válaszokat törölgetni kedves "nem merem felhívni őket, mert számonkérnek" kérdező. életképtelen.. :D
2018. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
nem ő törölgeti XD jelentve lett a nagy arca, ami miatt törölték a nagyképű beszólását... ezekután már az arra kapott reakciók sem voltak aktuálisak.
2018. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Engem töröltek le, mert nagyon keményen porig oltottam a kis 50 kilós neten keménykedő gyereket :)
2018. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
örülünk ha hétköznap felveszik, nem?
2018. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!